Nákupní košíkcena nákupu: 0 Kč

Naším hlavním přepravcem je společnost Geis

Zboží odesíláme dopravní společností Geis, při odeslání zboží Vám zašleme e-mail číslo zásilky pro její sledování. Řidič Vás bude telefonicky či sms zprávou kontaktovat a sdělí Vám přesný čas doručení. Zboží je doručováno následující den od objednání.

Je možnost zaslat zásilu Českou Poštou, pokud si tak budete přát prosím uveďte to do poznámek na konci objednávky.

Při objednávce o malém objemu (končíky, perutě a jiné drobnosti), které se vejdou do obálky nebudeme účtovat poštovné a balné ve výši 170 Kč, ale nižší.

Ceny:

Při objednávce, vyšší jak 5 000 Kč s DPH, Vám již nebude účtované poštovné a balné (Při objednávce která má dodací adresu v České Republice).  

Při objednávce vyšší jak 8 500 Kč s DPH, Vám již nebude účtované poštovné a balné (Při objednávce která má dodací adresu na Slovensku). 

Platba dobírkou:   Doprava 170 Kč (Celá Česká republika)

Osobní odběr: ZDARMA

 

 

 

 

 

© 2013 Lukostřelecké potřeby, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem Lukostřelecké potřeby, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: obchod@luky-sipy.cz nebo telefonu: +420 606 885 382