Nákupní košíkcena nákupu: 0 Kč

Firma LUKY - ŠÍPY s.r.o., výhradní zástupce společnosti BearPaw product pro východní Evropu, zahájila své působení v oblasti lukostřelby na českém trhu dne 23.3.2009. Zabýváme se lukostřeleckými potřebami jak pro začátečníky, pokročilé tak i pro mistry v lukostřelbě. Mezi naše priority patří hlavně spokojenost našich zákazníků a proto jsou naše produkty, ať už se týká luků, tětiv, končíků nebo hrotů, pečlivě kontrolovány specialisty.

S firmou BearPaw product máme již dlouholetou spolupráci, a proto Vás můžeme ujistit, že jejich produkty jsou jedny z nejlepších a doufáme, že si z našeho sortimentu vyberete přesně to, po čem toužíte a budete spokojeni. Pokud bude potřeba, rádi vám poradíme v našem kamenném obchodě. Kontaktovat nás můžete také telefonicky nebo e-mailem.

 

 

© 2013 Lukostřelecké potřeby, realizaci a provoz zajišťuje KETNET s.r.o. (www stránky, internetové obchody, webové prezentace). Provozováno a hostováno na redakčním systému MODEli:na (www.cms-modelina.cz). Veškerý obsah je majetkem Lukostřelecké potřeby, jakékoliv kopírování a šíření obsahu webu je bez předchozí domluvy přísně zakázáno.

V případě potřeby se na nás obraťte prostřednictvím emailu: obchod@luky-sipy.cz nebo telefonu: +420 606 885 382